Coca-Cola Kırmızı Kasa Ürünlerini Göndermiyor!

Ali İ. |

Coca-Cola Kırmızı Kasa'dan kazandığım borcam kargo tarafından paramparça olarak geldi. Ürünün kırık olduğunu farkettiğim için kargodan teslim almadım. Kargo taşıyıcısı arkadaş bu tür (cam) ürünlerin taşınmasının zaten yasal olmadığını söyledi. Kargoyu geri gönderdim.

Yaşadığım sorunu iki kere Coca-Cola Kırmızı Kasa'nın web sitesinde iletişim bölümüne yazdım. Hiçbir dönüş olmadı tarafıma. Yıllar önce de Coca-Cola tabaklarımı alamamıştım. Burada şikayetimi dile getirmiştim. Tabakları adresime kadar getireceklerini söylemişlerdi. Hala gelecek. Bakalım bu borcamlar ne olacak?

Etiketler :

Promosyon - Hediye Ürün Ürün Çeşit - Tedarik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali İ.
  30 Eylül
  17:30

  Konu ile ilgili olarak 21 ağustosta arandım ama hala sorun çözülmedi. Ne arayan oldu ne soran ne de ürünüyollayan. Coca Cola'nın klasik tavrı. Hatırlamıyorum ama 2 yada 3 yıl önce de tabaklara ulaşamadığım için şikayette bulunmuştum. Sonra arayıp tabakları eve kadar getireceklerini söylediler. Tabaklar hala gelecek... Heralde borcamla birlikte yollarlar artık.

 • Ali İ.
  23 Ağustos
  10:54

  Konuşuldu benimle ama henüz sonuç alamadım. Yıllar önce Coca cola tabakları için de şikayette bulunmuştum konuşulmuştu ve yine sonuç alamamıştım...

 • Ali İ.
  20 Ağustos
  19:49

  Çok kibar bir arkadaş tarafından aranıp bilgilendirildim. Tabi kırılan hediyenin bilgisinin firmaya iletildiğini bildirdiler. Net sonuç aldığımda buradan insanlara gereken bilgiyi vereceğim.

 • 20 Ağustos
  14:33

  Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri,

  Müşterimize, bilgi verilmiştir.

  Bilginize sunarız.

  Coca-Cola Danışma Merkezi
  0 800 261 19 20
  444 30 40