Coca-Cola Bayii Tutumu!

Bülent G. |

Yaklaşık 7 ay önce küçük bir market devraldık. Devralırken elimde bulunan dolabı bayi alıp yenisini vereceğini söyledi. Aradan geçen 7 ay sonra bize bu sene dolap verilemeyeceğinin yanında Coca-Cola markasına güvenerek laubalı bir şekilde "başınızın çaresine bakın" gibi bir tavır sergilendi. Elimizde yapacak hiçbir şeyimiz yok.

Firma kendini kanıtlamış keyfi şekilde dolap dağıtımı yapıyor. Eğer dolap verilmeyecekse bize başka seçenekler sunmalarını istedik. Bize verilen cevap "isterseniz sıcak satabilirsiniz" ayarında cevaplar. Firmanızı kınamaktan başka elimizden bir şey gelmiyor. Ne yazık ki bu piyasanın fazlası elinizde yan ürünlerinizi satmayarak tepkimizi vereceğiz... .

Etiketler :

Personel Davranışı Teşhir Malzemesi - Dolap

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent G.
  05 Mayıs
  19:14

  Ne yazık ki istediğimiz sonucu alamadık. Böylesine büyük bir firmanın hiçbir ön çalışma yapmadan böyle bir karar alması bizleri derinden üzdü. Yazdığım gibi mal sahibi onlar ister soğutucuyu verirler ister vermezler. Yalnız insanın aklına \"neden\" diye sorası geliyor. Çünkü bu bölgedeki en çok satış yapan, gelecek vaat eden bir markete neden soğutucu temin edilmez. Edilmeyi bırakın elimizdeki dolap neden alınır? İnsanların aklına başka şeyler geliyor. Yinede her şeyin hayırlısı... Hakkımız var mıdır bilemiyoruz. Rekabet kurulu ile konuyu konuşup değerlendirmek istiyoruz... .

 • 04 Mayıs
  13:40

  Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri,

  Tüketicimize e-posta ile bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Coca-Cola İletişim Merkezi
  444 30 40