09 Temmuz 2015

Coca-Cola Bayi İlgisizliği!

Coca-Cola firmasının Kocaeli Aktaş Meşrubat'a bağlı müşterisiyim. Bayi şefi arkadaşla (H***) Ocak ayından beri anlaşamıyoruz. Defalarca aramama rağmen ya yarın geliyorum cevabını alıyorum ya da telefonlarımıza cevap vermiyor. Genel müdürlüğe kadar şikayette bulundum ama benim yaptığım şikayetlere mail ile cevap vererek geçiştiriyorlar. Firma müşterisi olarak en doğal hakkım bayi şefi arkadaşın yöneticisi ile görüşmek istiyorum. İster ziyaretimize gelsin ister telefonla ama mutlaka geri dönüş bekliyorum.

İbrahim 398 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim10 Temmuz 2015

    Ben zaten şikayetime cevap alamadığımı yazdım firma yetkilileri otomatik cevap sistemi ile mi cevap veriyorlar her şikayet e aynı mail atılmış, neden biz istediğimizde bir yöneticiye ulaşamıyoruz da siz istediğiniz de bizlere ulaşıyorsunuz, defalarca müşteri hizmetlerini de aradım genel müdürlüğünüzü de aradım benim talebim nereye şikayet edeceğim hakkında görüş almak değil ben Kocaeli gölcük bölge müdürünüz erdoğan bey ile görüşme sağlamak istiyorum. (nokta)

  • Coca-Cola Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Sayın www.sikayetvar.com Yetkilileri, Tüketicimize e-posta ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Coca-Cola İletişim Merkezi 444 30 40

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön