Coastal Homes Teslim Edilmeyen Sipariş!

Ersoy K. |

23 Mayısta Akbatı Coastal Homes'tan salonumuza oturma grubu, yemek takımı ve televizyon ünitesi siparişi verdik. Bize 8 hafta sonrasına tarih verdiler. Bu 2 aylık sürede defalarca aradık, teslimatta bir gecikme olmayacağını, hatta daha erken vereceklerini söylediler. Ancak teslimat tarihi geldiğinde teslimatı yapmadıkları gibi aramadılar bile.

Şube sahibi telefonlarımıza bile çıkmadı. Bize 3 defa daha farklı teslimat tarihi vermelerine rağmen 3'ünde de teslimatı yapamadılar. Siparişi iptal ettik. Genel müdürlüklerini aramak istedik telefonları yok. Mail attık şubemizle görüşün gibi tuhaf bir cevap verdiler. Parayı iade edeceklerini söylediler, hiçbir ödeme yok, yine telefonlarımıza çıkmıyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  20:05

  Sayın yetkili,
  Konu ile ilgili söz konusu firmaya yönelik tüm yasal işlemler tarafımızca başlatılmıştır. Yasal süreci devam eden bu haksız kullanım dolayısıyla tüketicilerimizin yapmakta olduğu geri bildirimler bizim için ayrıca önemli olup, gösterdikleri hassasiyet dolayısıyla teşekkürlerimizi sunar, işbu bildirimlerin yasal süreçte ilgili makamlara tarafımızca da sunulacağını bildirir, mağduriyet yaşamış tüm müşterileri, firmamızın İstanbul Tuzla adresindeki merkeze davet ederiz.

  Adres bilgisi için mail@coastalhomes.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir. Şikayetvar.com sitesi "gizlilik ilkeleri" çerçevesinde adres, isim ve telefon yayımlamamaktadır.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz,
  Saygılarımızla,
  Coastal Homes

 • Ersoy K.
  04 Eylül
  12:02

  Üstüne üstlük ödemeyi 15 gün içinde yapacaklarını söyleyip yapmadılar. Aradım 10 gün içinde yapacaklarını söylediler. Hem siparişi yapamadılar, hem de parayı iade etmiyorlar. Bu kadarını bugüne kadar görmemiştim.

 • Ersoy K.
  24 Ağustos
  11:25

  Her yönden yanına yaklaşılmaması gereken bir işletme