Coastal Homes Kusurlu Ürün Sattı.

Çiğdem Ç. |

Ben yaklaşık nisan 2013 tarihinde Coastal Homes'dan oturma grubu, masa ve sandalye, senna birde drasear aldım. Drasear ve masa haricinde gelen bütün ürünler kusurlu. Özellikle sandalyelerim ve koltuklarım. Sandalyelerimin ayaklarını kör testere ile enine ve boyuna kesimiş gibi bir görüntü, çamaşır suyu dökülmüş gibi beyazlamış lekeler (bunlar mobilya kısmında) mevcut oturma grubunda ise kumaş lekeli ve yırtık geldi. Bunların yanı sıra gelişi güzel dikilmiş. Biz bunları teslim alırken belirttik bize ramazan bayramından sonra döneceklerini ve ürünlerin telafisini yapacaklarını söylediler.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  10:51

  Sayın Çiğdem Ç.,

  Sizden ricamız, crm@coastalhomes.com.tr adresine ürünlerinizi hangi mağazadan aldığınızı ve kimin adına sipariş girildiği ile ilgili bir mail atarsanız, arkadaşlarımız size yardımcı olmaya çalışacaklardır.

  Coastal Homes

 • Çiğdem Ç.
  16 Nisan
  08:24

  Ben bu firmadan tv ünitesi,abajur ve berjerde almak istiyordum onun için bu kadar bekledim gördümki firma müşteri memnuniyetini hiçe sayıyor birdaha asla bu firmadan alış veriş yapmam cevremede yaptirtmam