27 Ağustos 2013 #1975201

Clubboon.com 1 Aydır Sipariş Gelmedi!

Annem Clubboon.com isimli siteden ( S*** K**** )SZ_1374740379 numaralı siparişi tam 1 ay önce verdi ve teslimat tarihi en geç 5 ağustos olarak görünüyordu. 1 ay geçmiş olmasına rağmen firmadan ne bir açıklama veyahut izahat , nede bir sipariş ve de para iadesi.


Şuan hala hazırlanıyor olarak görünüyor. Müşteri hizmetleri ne yazdığım mesaja ne telefon ile ne de mail ile en ufacık bir açıklama yapmadı. Durum aynen devam ediyor. Eğer ürün ellerinde kalmadı ise siparişi iptal edip paramızı iade etsinler.

Sibel 99 Okunma

Cevaplar

  • Sibel27 Ağustos 2013

    SZ_1374740379 numaralı Siparişin , vadedilen tarihi bir ay geçmesine rağmen teslim edilmemişti. Bugün ( 27 Ağustos 2013 ) Kargo ile paket elime geçti fakat aynı dükkandan alınmasına rağmen iki adet olması gereken ürünlerden bir tanesi yok. Hemen mail kutumu kontrol ettim erteleme veya siparişi iptal gibi bir durum var mı diye ama yok , hatta Sitenin kendi Hesabında da her iki ürün hala "Hazırlanıyor" olarak görünüyor. Parasını çoktan ödememe rağmen bana gönderilmemiş ürün ile ilgili Firmanın sitesinde ne bana özel bir mesaj, nede Paketin içinde durumu izah eden bir not da yok. Müşteri hizmetleri kutucuğuna sorumu ilettim ama cevap gelmeyeceğine eminim.Dolayısı ile "şikayet durumum" ile ilgili bir gelişme olarak bu mesajı size yazıyor ve durum değişmez ise yeni bir "Eksik teslimat"şikayeti oluşturacağımı beyan ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön