02 Eylül 2013

Clubboon.com Gönderilmeyen Ürün!

20.08.2013 tarihinde Clubboon isimli siteden sipariş ettiğim ürünler aradan 12 gün geçmesine rağmen gönderilmemiştir. Sanal alışverişi artık iyice kötü duruma düşüren ve güven ortamını tamamen ortadan kaldıran bu firmaların artık müşterilerine daha hassas davranmaları gerektiğini düşünüyorum.

Herhangi bir olumsuz durumda müşterilerin aranarak durumun bildirilmesinin en azından müşterileri tatmin edeceğini düşünüyorum ancak ne bir telefon ne de bir mail atan. Bu firma bana sanal alışverişte kötü bir tecrübe daha kazandırdı. Clubboon.com ile bundan sonra eminim ki alışveriş yapmayacağım. Ancak yaşadığım bu sıkıntıyı da derhal çözmelerini ve para iadesini istiyorum.

Enez 123 Okunma

Cevaplar

  • Enez 05 Eylül 2013

    adli makamlara şikayet edilmesi gereken bir firma.

  • Enez 05 Eylül 2013

    Hala konu ile alakalı dönüş yapılmadı. Defalarca firmaya mesaj attım. Telefonlarına zaten cevap vermiyorlar. Alışveriş yapacaklara tavsiyem dikkatli olun KESİNLİKLE bu yaşadıklarımı göz önüne alın ve alışveriş yapacaksanız 2 kere düşünün. Bu işi layıkıyla yapan 2 firma var. A dan Z ye alışverişinizin her safhasında sizinle iletişim kurup sizin rahat bir alışveriş yapmanızı sağlıyorlar. Bu 2 firmanın dışında çok temkinli olun. Maüdur olmayın etrafta bu işin fırsatçılığını yapan çok firma var. İlgili kurumların bunu göz önüne alarak gereken işlemleri yapmaları gerekiyor aksi halde bu firmalar mantar gibi çoğlarak çok can yakacağa benziyorlar. AMAN DİKKAT!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön