4 g
#12427072

Club Zigana Eksik Yönleri Var

Öncelikle fiyat kalite farkı olarak iyi bir otel. Odaları eski olmasına rağmen temiz ve büyük. Otel genel olarak temiz. Bahçe peyzaj bakımı iyi yapılıyor. Yemeklerde çok çeşit yok ama lezzetli. Otelde genel olarak içecek ve içki kalitesi çok düşük.
Koskocaman restaurantta sadece 1 tane bar var ve içeceğinizi almanız dakikalar sürüyor. Otelde garson yok. Bar kısmı hariç çalışan personelin tamamı komi ve sadece boş topluyorlar. Başka hiçbir iş yapmıyorlar. Havuz bardaki personel ilgili güler yüzlü fakat elindeki malzeme yetersizliğinden onlarda bir şey yapamıyor.
Animasyon ekibi zayıf. Plajda iskelede şezlong sayısı yetersiz ve sizinle ilgilenecek kimse yok. Çoğu şemsiye bozuk. Restaurantta ızgara bölümü yetersiz. Sadece 1 tane ızgara bölümü var ve uzun kuyruklar oluşuyor. Onun dışında çocuklu aileler için standart bir otel. Sessiz sakin çok fazla animasyonu olmayan ama sonuç olarak temiz ve lezzetli yemekler yiyebileceğiniz bir yer. Servis konusunu geliştirmeliler. İçecek kalitesini arttırmalılar. İskele ve plajlarına kesinlikle bakım yapmalılar. Onun dışında başta da söylediğim gibi fiyat performans olarak iyi.

Mustafa Mustafa 127 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler