01 Nisan 2013

Club Sporium Üyelikle İlgili Verilen Söz Tutulmadı!

Kurum parasını ödediğimiz 18 ayın 12'nci ayının sonunda üyeliğimizin bittiğini 'sözleşmede 12 ay yazıyor' gerekçesiyle bize bildirmiştir. Geri kalan 6 ayın sadece 3 ayını defalarca irtibata geçmek istememize rağmen 2 ayın sonunda vermişlerdir. Geri kalan 3 ayı da ancak üyeliğimizi yüzde 30 zamlı şekilde yenilersek verebileceklerini söylemişlerdir. Sorunumuzu çözmek yerine 3 ayımızı almakla kalmayıp üyeliğimizi yeniletmeye çalışmak yolunu seçmişlerdir. Vermiş olduğu sözü yerine getirmeyen ve sadece güvenerek sözleşmeyi kontrol etmememizi kullanarak 3 ay için bunu yapan bir kurumun tekrar üyelik yapacağımızı düşünmesi de ilginçtir.

Erdem 999 Okunma

Cevaplar

  • Erdem03 Nisan 2013

    Maalesef verilen bilgi doğru değildir. Karşılıklı anlaşma diye bir şey söz konusu değildir. Hak ettiğimiz ve parasını ödediğimiz 6 ay ekstra üyeliğin 3 ayını vermek ve geri kalan 3 ayını vermemek sadece tek taraflı bir anlaşma zihniyetidir. Bu uygulama ile üyelerine iyilik yaptıklarını iddia edip yapılan haksızlıkla ilgili en ufak sorumluluk üstlenmemektedirler. Eski üyelikle ilgili sözlü vaadedilen dediğiniz anlaşma şartları satış temsilcilerinizin ve dolayısıyla sizin kurumunuzun alması gereken sorumluluktur. Yaptığınız hatalardan dolayı üyelerinizi mağdur etmek populist yaklaşımınızın eseridir ve bunu sürekli aynı cümleler kullanarak tekrar etmek yanlış stratejinin ürünüdür. 'Bir hata yaptık ancak uygulamamız bu' deyip konuyu kapatmak daha doğru ve mert bir yaklaşımdır. Ancak hala 'karşılıklı anlaştık, sözleşmede yazmıyor, satış temsilcilerini işten çıkardık' gibi açıklamalarla kendiniz savunmanız ayıptan öteye geçmez. Tüketicilerin, ClubSporium denen bu kurumla herhangi bir uzun vadeli anlaşma yapmadan önce 2-3 kere düşünmesi gerekir. Çünkü anlaşma yaptığınız satış temsilcisinin işten çıkarılması ve yaptığınız anlaşma şartlarının geçerliliğini yitirmesi an meselesidir.

  • Club Sporium Temsilcisi02 Nisan 2013

    üyelik süresiyle ilgili, üyelik sözleşmesinde yazılı olan 12 aylık aile üyeliği süresinin dışında vaadedilen hediye aylar konusundaki yanlış anlaşılma karşılıklı konuşularak 3 ay hediye üyelik verilmesiyle anlaşmaya varılmştır. üyelik yenileme durumunda şuandaki kampanyadan faydalanıp yeni hediye aylar kazanılabileceği satış danışmanlarımız tarafından bilgi olarak verilmiştir. üyeliği yenilemek tabiki üyenin kendi insiyatifinde olan bir durumdur. satış danışmanlarımız sözleşmede yazana göre görüşme yaptığından eski üyelikde sözlü olarak vaad edileni bilmezler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön