11 Mayıs 2013

Club Sporium Ücret İadesi Yapılmıyor!

Clup sporium spor merkezine 2011 yılında bir seneliğine üye oldum. Üyelik bitişinde yenileme teklifine karşılık iş değişikliği nedeni ile şehir dışına taşınabileceğimi bu nedenle de iade şartı üyeliğimi yenileyebileceğimi belirttiğim için madde ekledik ve 2 yıllığına kendimin ve eşimin üyeliğini yeniledim.

1 sene sonra taşınmak zorunda kaldım ve ücret iadesi için başvurdum. 3 ay uğraştıkdan sonra iki sene için ödemiş olduğum parayı kredi kartıma aylık taksitlerle iade alabildim. 8 ay sonra hepsi bitmiş olacak inşallah. Eşimin ücretini ise hiç alamadık. Aylardır telefonda köşe kapmaca oynuyoruz iki sefer İstanbul'a gidip şahsen çözmeye çalıştık fakat başarılı olamadık.

Atilla 1.039 Okunma

Cevaplar

  • Atilla 01 Temmuz 2013

    peşin aldıkları parayı 12 ay taksitle kk'a iade edip şehir dışında olmamdan faydalandılar. vitrini bu kadar güzel bir kuruluşun arka planda yapmış olduğu ucuz numara herkes dikkatli olsun

  • Club Sporium Temsilcisi13 Mayıs 2013

    üyelik ödemesi bize k.kartıyla ve 12 taksit seçeneğiyle yapıldığından aynı şekilde de iade işlemi gerçekleşmiştir. aile üyeliğine ait diğer üyeliğin para iadesi ise geçen hafta içi gerçekleşmiş olup bankanın kendi prosedürleri gereği bir haftalık gecikme bizim insiyatifimiz dışında gelişmiştir. her iki üyelikte iptal edilip para iadesi ödeme yapılan karta aynı şekilde yapılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön