Club Jolly Tur'un Ayarladığı Otel!

Pelin M. |

11-18 Ekim arası çıktığımız Orta Avrupa turunda, otellerden büyük bir beklenti içinde olmamamıza rağmen, Prag' ta bir hostel ile karşılaşacağımızı da tahmin etmemiştik. Prag' taki Fortuna West, resmen bir öğrenci yurdu, halılar leş gibi, perdeler toz içinde, odanın içinde kara sinekler uçuşuyor, çarşafların üstü kıl dolu.

İlk kaldığımız gece kaloriferimiz yanmadı.İkinci gece rica minnet açtırdık, sabah kahvaltıya indiğimizde midemiz bulandı. Meyveler el ile koparılıp atılmış, renkleri gitmiş, sanki günler öncesinden kalmış gibi. Diğer turlarla aynı fiyatı alıp, düşük servis veren Club Jolly Tur'un adına bu kötü yakışmadı.

Etiketler :

Fiyat Konaklama Yiyecek İçecek Konfor

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pelin M.
  28 Ekim
  11:14

  sikayetimlie ilgili beni tatmin edecek bir cevap alamadim, ben kendi magduriyetimle ilgili sikayet sunarken onlar bana Jolly Turun gelismesinde katkida bulunacak elestiriler sundugum icin tesekkur ettiler, Jolly Tur ile seyahat benim icin bitmistir.

 • 23 Ekim
  19:02

  Değerli Misafirimiz,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Jolly Tur Müşteri İlişkileri