26 Ağustos 2013

Club Jolly Tur Satış Sonrası İlgilenmiyor!

Yaklaşık 1 ay önce Club Jolly Tur Avcılar Turizm Seyahat acentesinden, Kuşadası Aqulan Resort Long Beach Hotel'den 5 gecelik tatil aldım. Tatil satın almadan önce acente yetkilisi M**B. ile 2 defa yüz yüze görüşerek bize güvence vererek tatili sattı. Hotele geldiğimizde durum kötü. Her yer kir içinde, yemekhane toz toprak içinde ve oldukça eski, masa örtüleri değişmiyordu.

Çocuklar sürekli kusuyor, yediklerimizden eşim ve ben ishal olduk. Ayrıca tüm musluklardan tuzlu su akıyor. Lağım kokusundan tuvaletlerin yanından bile geçilmiyor. Tüm bu şikayetlerimi Club Jolly Tur müdürlüğüne, acente temsilciliklerine aktarmama rağmen ve hemen ilgileneceklerini söylemelerine rağmen , somut bir çözüm üretmediler. Tatilim zehir oldu.

Ercan 462 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön