06 Mayıs 2013

Club Jolly Tur Satış Sonrası İlgi Sıfır!

Jolly Tourdan 21-26 temmuz arası Antalya da bir otel için rezervasyon yaptırdım. Ailevi bir nedenden ötürü 26 sında İstanbulda olmak zorunda olduğum için rezervasyon tarihini aynı şartlarla 1 gün önceye çekmek zorunda olduğumu söylediğimde 236-tl fark istediler. İtiraz edince halkla ilişkileri ara deyip bir kağıt tutuşturup gönderdiler.

20 dk telde bekletildikten sonra halkla ilişkiler departmanının kapalı olduğu söylendi. Paranızı alana kadar canım cicim sonrasında tanımıyorlar bile. bu parayı ödeyeceğim ve tüketici hakları hakem heyetine şikayette bulunup aldığım heyet kararını da gazetede ilan vereceğim ve gazetede çalışan bir avukat olarak bu benim için hiç zor olmayacak.

Şafak 357 Okunma

Cevaplar

  • Şafak 10 Mayıs 2013

    Jolly tour A-Plus acenteden Hanife Akçay arayarak durumu genel merkeze bildirdiğini ve talebime onay aldığını söyledi. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

  • Jolly Tur Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön