Club Jolly Tur Rezervasyon Değişikliğinde Fiyat Farkı İstiyor.

Erhan Ç. |

Club Jolly Tur'dan balayı tatilim için 28.12.2013 tarihinde yapmış olduğum rezervasyonumu 04.05.2014 tarihinde bir hafta öne alacak şekilde değiştirmek istedim. Güncel fiyatlarda mevcut aldığım hafta ile değiştirmek istediğim tarihler arasında ücret farkı 200 TL civarında ama ilk rezervasyon tarihimdeki fiyat ile güncel fiyat arasındaki farkı benden talep etmektesiniz (300 TL civarında).

Bu şartlarda benim 4 ay önce bu rezervasyonu yapıp ödeme yapmam ile şimdi yeni tarihleri bugün almam arasında bir fark olmuyor. Değiştirmek istediğim tarihler arasında ücret farkını talep etseniz size hak verip aradaki farkı ödeyeceğim ama bu şartlarda benden talep edilen ücret farkını mantıklı bulmuyorum.

Etiketler :

Fiyat Rezervasyon İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  12:22

  Değerli Misafirimiz,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Jolly Tur Müşteri İlişkileri

 • Erhan Ç.
  17 Mayıs
  11:54

  17.05.2014 tarihinde Jolly Tur Müşteri Hizmetleriyle tekrar görüştüm. Fiyat farkını 420 TL olarak revize ettiler. Oldukça yardımcı oluyorlar. Kendi siteleri üzerinden şikayet formu doldurmama rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı. Aynı süreci ETS ile yaşadığımda ertesi gün beni aramışlar ve çözüm üretmişlerdi. Jolly tur müşteri memnuniyeti adına hiçbir aksiyon almıyor.