06 Mayıs 2014

Club Jolly Tur Rehberinin Hataları!

Club Jolly Tur'la 19 mayıs 2014 GAP turuna gittik, gittiğimize bin pişman olduk. Öğle yemekleri serbest olduğu söylenip tur rehberimiz B** y** adlı şahıs bizi anlaşmalı yerlere götürüp resmen fazla para ödetti. 4 bayan katıldığımız sıra gecesinin sadece bizim gruba özgü olduğunu, isteyenlerin erken dönebileceğini söyleyip kendisinin eşlik edeceğini belirtti.

Bir gittik 200 kişilik bir grup vardı. Üstelik oturduğumuz yerden kaldırıldık otele dönmek istedik, fakat kimse bize eşlik etmedi. Topuklu ayakkabılar, kısa eteklerle 4 bayan gecenin bir vakti Urfa sokaklarında yalnız başına yürüdük ve bir sürü lafa maruz kaldık. Aradık özür diledi, ne yapabilirim dedi. Dönüşe kadarda bizi görmezden geldi.

Kübra 2.456 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön