04 Eylül 2013

Club Jolly Tur Paramı Vermiyor!

243643 nolu rezervasyonla katıldığım 4 günlük Likya Turunun 2. günü kolum kırıldı ve eve dönmek zorunda kaldım. Firmaya ilgili sağlık raporlarını iletmeme karşın , en azından konaklamadığım ve çıkışta anahtarını teslim ettiğim , 2 gün -2 gecelik otel konaklama bedelinin iadesini talep ettim.

Ancak otelin bu tutarı iade etmediği gerekçesiyle talebim reddedildi. Söz konusu oteli aradım ve kendilerine böyle bir talep ulaşmadığını belirttiler. İstanbul Merkezi, müşteri hizmetleri telefonlara bakmıyor !

Bilgin 455 Okunma

Cevaplar

  • Bilgin07 Eylül 2013

    Bir tur şirketi düşünün ki anlaşmalı olduğu otelden sağlık problemi nedeniyle konaklayamayan müşterisinin parasını iade alamıyor. Sattım gitti mantığı !Hakkımı helal etmiyorum ...

  • Bilgin05 Eylül 2013

    11.08.2013 tarihinden buyana TATİLSEPETİ ve JOLLY TOURS'la yapılan yazışmalar ve telefon görüşmelerine rağmen "İlgili yazışmalar yapılıyor" denilerek ısrarla mağduriyetim giderilmiyor.

  • Jolly Tur Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön