08 Mayıs 2013

Club Jolly Tur Otel Sorunu!

Club Jolly Tur aracılığı ile 20-27 Nisan Benelux-Paris turuna katıldık. Genel anlamı ile sıkıntı yaşamadığımız bu turda Amsterdam'da kalacağımız otel Amsterdam'dan ziyade Utrecht kentine daha yakın bir noktada. Utrecht sınırına sadece 150-200 adım mesafede bir oteldi.

Tur rehberine konuyu aktardığımızda; kendisinden kaynaklanmadığını, Tur operatörleri nedeni ile bu şekilde olduğunu iletti. Mika Tur ile ortak yapılan bir tür olduğundan dolayı Mika Tur komisyoncusu bir bayan verdiğimiz para ne ki ne bekliyoruz gibi bir yaklaşımda da bulundu.

Biz neden Mika Tür komisyoncusu ile karşı karşıya kalıyoruz? Jolly Tur bu işi kendisi hakkı ile yapamıyor mu? Biz neden Jolly Turdan satın alıyoruz?

Murat 824 Okunma

Cevaplar

  • Murat09 Mayıs 2013

    Bu yazdığınız kopyala yapıştır cevabı ile sorunu çözmüş mü sayılıyorsunuz? Bu şikayeti bir çok kişi okuyacak. Ve sizin verdiğiniz bu standart cevap sizin firmanızın sorun çözme odaklı olmadığını gözler önüne serecek. Neden buradan cevap vermiyorsunuz da kendi mecralarınızda vermek istiyorsunuz? Konu daha kolay kapansın gerekçesiyle mi?

  • Jolly Tur Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön