Club Jolly Tur Mağdur Ettiler!

Elif Ö. |

Tatile gideceğimiz tarihten 1 ay önce Jolly tur aracılığı ile Çeşme Alaçatı merkezli konsept bir butik otele rezervasyon yaptırdık ve ücretini peşin olarak ödedik ancak tatilimize bir hafta kala jolly tur otelde yer olmadığı bu nedenle başka bir otele yönlendirebileceklerini belirttiler,yönlendirmek istedikleri otel Alaçatıya uzak mesafede, ödemesini yaptığımız otelden daha eski ve konsepti tamamen farklı bir oteldi, başka bir seçenek sunulmadı ve yardım edemeyeceklerini belirttiler bizi mağdur ettiler.

Etiketler :

Alternatif Tur İle Değişim Rezervasyon İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  15:37

  Değerli Misafirimiz,

  Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Jolly Tur Müşteri İlişkileri

 • Elif Ö.
  01 Haziran
  11:43

  Jolly tur tarafından mağdur edildik. Jolly tur aracılığı ile Çeşme Alaçatıda otel tatili satın aldık, İznimizi ve uçak biletimizi bu tarihe göre ayarladık. Tatile 1 hafta kala otelde yer olmadığını ve başka bir otele yönlendirebileceklerini söylediler kendi bünyelerinde daha iyi oteller olmasına rağmen bizi daha kötü bir otele yönlendirmeye çalıştılar, biz de tatilimizi iptal etmekzorunda kaldık. Her yıl jolly Tur\'dan tatil satın alırdık bu yıl 3 ayrı rezv. Yaptırdık bu yaptıkları kabul edilemez