06 Eylül 2013

Club Jolly Tur Acenta Yanlış Bilgilendirdi!

20-25 Ağustos tarihleri arasında Louıs Olımpıa ile Yunan Adası turuna katıldık. Acentanın sunmuş olduğu Türkçe rehberlik hizmeti yapacak olan bayan bir kez bile yanımıza gelmedi. Acentada ki çalışanlar vize konusunda bizden hiç kimseye için istenmeyen evraklar istediler. Konsolosluğa çağırmamak için dediler. Ve 2 gün sonra konsolosluğa çağırdılar.

Konsoloslukta 2 saat Club Jolly Tur yetkilisini bekledik ,unutmuşlar. Gemide tur satın alanlar 1.planda tutuluyor ,Santorini ve Patmosda gemiler yanaşamıyor. Botlarla yanaşıyorlar ve tur satın alanları ilk sırada botlarla yolluyolar. Zaten 4 saat Santorini' de duruyorsunuz , onun da 1 saatini sıra bekliyorsunuz! Gemide yemekler kötü, dışarıda yemek zorunda kaldık.

Beste 600 Okunma

Cevaplar

  • Jolly Tur Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Misafirimiz, Seyahatinizde Jolly Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jolly Tur ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için 0 212 296 50 40 numaralı telefonlarımızdan Müşteri İlişkileri Departmanımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, Jolly Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön