02 Ağustos 2013

Club Aydınoğlu Yaz Okulunun Hizmetinden Memnun Kalmadım!

Kızım 15 Temmuz - 2 Ağustos arası Aydınoğlu Spor Kulübünün öğleden sonraki yaz okuluna gitti. Spor hocalarının gülmeyen yüzlerinden şikayetçiyim. Soyunma odalarında 4-5 çocuğa 1 dolap düşüyor. Çocuklar ortalıkta soyunuyorlar. Soyunma kabinleri kullandırılmıyor. Yüzme derslerinde havuz çok kalabalık. Etkin yüzme dersi alamıyorlar. Sportif aktivitelerde ise tüm öğrencilerin hazırlanıp sahaya inmesi için beklenirken, hazır çocuklar oturup diğerlerini bekliyor. Dans derslerinde ise genellikle heykel oyunu, yağ satarım bal satarım gibi oyunlar oynatılıyor. Spor tesisinde sürekli bir tadilat nedeni ile dans dersleri etkin yapılmadı.

Füsun 2.659 Okunma

Cevaplar

  • Club Aydınoğlu Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Merhabalar Füsun Hanım, Çocuğunuzu,yaz okuluna hangi kuruma yazdırdıysanız,lütfen talep ve şikayetlerinizi,o kuruma iletiniz.Bizler,aydınoğlu yaz kampı olarak,sizinle böyle bir kayıt gerçekleştirmedik.kayıdınızı bize yaptırmadığınız için,bilgilendirme ve işleyişimizle ilgili yetersiz kalmış olabilirsiniz.incelemelerimiz sonucunda,sizin,bizden kurumsal hizmet talep eden,bir dil kursunun velisi olduğunuzu tespit ettik.muhatabınız olan dil kursu,bizden 3 haftalık hizmet talep etti ve sadece öğleden sonraki programımıza dahil oldu. Aydınoğlu yaz kampımız 4 senedir uzman eğitim kadrosuyla,kendi bünyesinde faailiyet gösterir ve her dönem için yaklaşık 120 öğrenciye hizmet verir. Mart ayından itibaren,yaz kampımızın program içeriği,dönemleri ve ders saatleri bellidir.bu bilgileri,internet sitemizde ve tüm tanıtımlarımızda yayınlarız.kayıt esnasında velilerimize,işleyiş ve bilgilendirme yazımızı,yemek menümüzü ve tesis giysilerimizi veririz.bu sebeple tüm velilerimiz bu konuda bilgi sahibidir.ayrıca koordinatörlüğümüzde sürekli bilgi alabilecekleri beden eğitimi öğretmenlerimiz görevdedir. her ne sebeple olursa olsun yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı bizlerinde payı varsa özür diler spor ve sağlık dolu günler dileriz.

  • Füsun09 Ağustos 2013

    Şikayetim için firma personelinden herhangi kimse aramadı. İlgisiz bir kurum. Müşteri memnuniyeti hiç önemli değil anlaşılan. Club Aydınoğlu'ndan tekrar aynı hizmeti asla ve asla almam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön