24 Eylül
Yorum Yap
#10942366

Clk Enerji Şehit Ailesi Elektrik İndirimi

Elektrik indiriminden yararlanmak için başvuru yapmak üzere Avcılar türksan Clk Enerji genel müdürlüğüne gittim. Sürekli sistemin gitmesiyle bayağı bekledikten sonra nihayet işlemi yapacaktım; ancak oradaki görevli, önceden müşteri hizmetleriyle konuşmama ve belgeyi zaten ona göre getirmeme rağmen elimdeki Şehitlik belgesinin kabul olmadığını söyledi.


Kendisine izah ettim. Müşteri hizmetlerini aradığımı ve belgenin kabul olduğunu görevliye anlattım bunu üzerine kendisinin bilmediğini ve yöneticiye sormam gerektiğini söyledi. Kendisi yöneticiyi aramış ama açmamış sonra beni gönderdi. Gittim ancak yönetici m**** ş**** beni odasından kovmaktan beter etmiştir. Usturupluca sizi aradılar ama ulaşamadılar ya da açamadınız sanırım dedim bu sebeple ben getirmişken bu belgeye bakabilir misiniz doğruluğunu soruyorlar dedim. Kendisi sert ve aşağılayıcı ses tonuyla kimse aramadı telefon çalmadı yanındakine yönelerek sen duydun mu? Yok! O zaman aramadılar kim aramadıysa bir daha arasın dedi. Gidin söyleyin bir daha arasın. Tekrar dedim ama ben geldim ve elimde şu an belge bir bakar mısınız. Kendisi yine yükselerek hayır bende başkasıyla ilgileniyorum şu an kim aradıysa yine arasın.


Ben tekrar görevliye geldim ve durumu anlattım bana it muamelesi yaptığını söyledim. Görevli yöneticinin bu belgeye bakması gerektiğini söyledi. O onaylayabilirmiş. Bende onaylayan kişi yönetici m*** ş*** değil genel müdürlüktür dedim. Başvurumu alın ve işlemi müdürlük bana bildirsin dedim. Ancak ben hayatımda bu kadar çok aşağılanmadım. Zaten oradaki görevlilerin yapması gereken durumu ben gidip yapıyorum. Sanırsın devlet dairesi oradan oraya gönderiyorlar.


Alt tarafı ufak bir belge neden bu kadar büyütüyorsunuz. Hayır bu yönetici sendromu nedir onu anlamadım bu kadar para verip üstüne işi uzatıyorsunuz. Bir gün öncesinde İSKİ'ye gittim aynı işlemi yapmak için. Orada taş çatlasın 5 dakikamı aldı. Belge ve dilekçe veriliyormuş. İşin garibi oradaki görevlinin de bilgisi yoktu ancak işlemi aldı ve genel müdürlük zaten size dönüş yapacak dedi. Bilmiyorsanız biliyormuş edasında afra tafra yapmayın tek derdimiz bu. Hakkımızı almamızın önüne bu kadar engel koymayın lütfen.

Özlem 537 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler