07 Şubat 2014 #2281244

Clk Enerji İhbar Göndermeden Elektriğimizi Kesiyor!

06.02.2014 tarihinde Clk Enerji kapama ihtarı göndermeden elektriğimizi kestiler ve kapanmadan 1 saat sonra 14.40 ödemeyi yaptığım halde gece saat 22:00 oldu 3 kere açma - kapamayı aradım 186'dan not bıraktım ve halen açılmadı.


Böyle birşey Türkiye'den başka hiçbir yerde olamaz. Pahalı elektrik kullanıyoruz, verilen paranın hizmet olarak karşılığını yapın. O kadar işsiz vatandaşımız var. Bu işlerle alakalı boşlukları doldursanız sistem çok daha iyi işler ama olur mu!


Neden eleman para versinler 100 personel gerekliyse para çıkmasın diye 10 tane yeter.

Yusuf 376 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf07 Şubat 2014

    186 yı aradıgımızda 3 defa kayıt ettirdim. ve kapama gun ıcerısınde oluyor,açma ise aksam 17:00 ile 23:00 arası gıbı bencılce düşüncesiz ve gereksizce bir laf kalabalıgı yapılıyor,böyle bir sistemde madem bunlar söyleniyor,evimden kalkıp bedaş beyoğlu na üsenmeden gidip 2. kattaki personele durumu izah ettiğimde bir telefon görüşmesi ile 1 saat içerisinde elektriğim açıldı [ e nevar bunda açılmış işte arkadaş kelimeleiriniz şuan hissedebiliyorum),ve bana haklılarmış gibi personelin verdiği cevap 2 adet faturanız olmuş e kapanacak tabi gibi pişkin pişkin bir cümle böyle şey olmaz arkadaş, insan herşeyi unutur dalgınlıgına gelir,ya bırakın acık sözlü olalım ödemelere yetişemeyebilir, ama bunun cevap olarak karşılığı bu olamaz,babanın işyerimi arkadaş,hani 17:00 ile 23:00 arası açılıyordu ,sizde soğuklarda kalasınız evlerineze soğuklar düşşün anlarsınız :) 10 dakikada tespit edilip kapatılan bir sayaç ,benim gidip durumun takipcisi olup açtırmamla neden 1 gün içerisinde açılıyor, nasıl bir sistemiminiz var hep bana hep bana mantığı,vatandaşada sahip çıkın biraz.enerji bakanlığı çok güzel bir işlem yapmış muaasır medeniyetleri yaşatıyorlar bize brawo

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön