10 Temmuz 2015

Akdeniz CLK Elektrik Dağıtım Elektrik Kesintisi Sorunu.

Çarşamba ve Perşembe sahur vakti elektriğimiz kesiliyor. Tam insanların ihtiyaç duyduğu zamanda elektrik mi kesilir. Geçenlerde Antalya Kepez'de ki evim için elektrik aboneliği aldım tam bir eziyet 10:30'da işleme başladım 15:00'de işim bitti. Paranla rezil olmak dedikleri bu olsa gerek. 5 banko ile işlem yapıyorlar dünyanın parasını almasına rağmen abonelik için hangi evrakların gerektiği ile ilgili hiçbir yönlendirmede yok.

Mustafa 494 Okunma

Cevaplar

  • Akdeniz Elektrik Dağıtım Temsilcisi25 Ekim 2017

    Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Müşterimiz ile görüşülerek talebine cevap verildi. Şirketimiz hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.akdenizedas.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Mustafa 10 Temmuz 2015

    Çarşamba ve perşembe sahur vakti elektriğimiz kesiliyor. Tam insanların ihtiyaç duyduğu zamanda elektrik mi kesilir. Geçenlerde Antalya kepezdeki evim için elektrik aboneliği aldım tam bir eziyet 10.30 da işleme başladım 1500 de isim bitti rezalet bir durum paranla rezil olmak dedikleri bu olsa gerek. 5 banko ile işlem yapıyorlar dünyanın parasını almasına rağmen. Abonelik için hangi evrakların gerektiği ile ilgili hiçbir yönlendirmede yok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön