Clinique Türkiye Haftalardır Para İademi Etmiyorlar

Demet Demet19 Mart 13:21

4 Mart Çarşamba akşamı Clinique internet sayfasından alışveriş yaptım. Ödeme yaptıktan sonra internet sayfası gitti geldi sayfa başa döndü bir sorun olduğunu anladım ama hesabımdan paramı çektikleri in ertesi günü bekledim. Hala Siparişiniz alınmıştır diye ne mesaj ne mail gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım. Öyle bir sipariş görünmüyor ama paranız çekilmiş doğru. Size iade yapacağız 1 hafta içinde dedi. Tam 1 hafta sonra geri aradım hesapta para yok. Biz 7 iş gününü kastettik hafta sonları dahil değil önümüzdeki haftayı bekleyin dediler. Kendi sayfa hataları yüzünden olmayan ürünün para iadesi için 2 hafta beklemek gibi bir saçmalığa rağmen peki dedim. 

17 Mart Salı günü 7 iş günü Toplamda 12 gün bekledikten sonra, günün bitmesine birkaç saat kala aradım. Hala hesabımda para yok. 2 haftadır bekliyorum. Benim 100 TL'min faiziyle mi dönüyor Clinique dedim. Bugün acil iade yapılması için işleminizi alıyorum dedi müşteri hizmetleri. Ertesi gün öğlen yine aradım, anlattım her şeyi. Dediler ki''Efendim olur da siparişiniz sisteme yansırsa diye bekliyoruz.'' Dalga mı geçiyorsunuz 2 haftadır para bekliyorum aylarca sipariş görünür mü diye mi bekleyeceğim. 

İade edeceğiz dediniz verin parayı ama ya sisteme sipariş gelirse bir gün ve biz paranızı iade etmiş olursak diyor hala. Sonunda kabul etti. Ertesi gün yine para yok. Aradım. Şu an 2 gün daha geçti hala para bekliyorum. Rezillik. Ben, paranız iade edilecek dedikleri ilk gün başka mağazadan siparişi verdim ertesi gün ürün geldi kullanıyorum. Daha 2 haftadır paramı yatıramadılar. Güya dünya markası!

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Demet 27 Mart 00:17

Sonunda bu hafta başında paramı iade ettiler.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler