02 Haziran 2014

Clinique Türkiye Değişim İçin Doktor Raporu İstiyor.

30.05.2014 Clinique Türkiye Taksim mağazasından line smooth conselaraldım. Denediğimde göz çevremde iğnelenme hissettim. Bugün ( 02.06.2014 ) giderek ürünü değiştirmek istediğimi söyledim. Mağazada ürünü bana satan değil daha yetkili birisi Doktor markası olduklarını ve doktor raporu olmadan değişim/iade yapılamacağını söyledi. Eğer doktor markası iseniz, doktor raporunuza ihtiyaç olmadan zaten mağazanızda doktor bulundurmanız gerek.

Sonunda lütfeder tarza bakın o zaman bunu değiştireceğim dediğinde, o iade işlemini yapmadan mağazadan ayrıldım. İade işlemini bekleyecek kadar tahammülüm olmadı. Müşteri hizmetini lütuf olarak gören bir markadan alışveriş yaparken bir daha düşünün.

Sinem 4.843 Okunma

Cevaplar

  • Sinem 23 Temmuz 2014

    Söz konusu durum hakkında Türk Dermatoloji Derneği , Kozmetik Araştırmacıları Derneği , Türk Dermatoloji Dergisi ve Türk Tabibler Birliğine bilgi verilmiş ve görüşleri istenmiştir.

  • Sinem 23 Temmuz 2014

    Israrla firmadan bedelsiz iade için adres istiyorum ancak dönmüyorlar...Gerçekten artık bu firmanın" Kurumsallığın" sorgulanmasını gerektirecek bir nokta...Yakışmıyor...

  • Sinem 09 Haziran 2014

    Clinique,cevabını mağaza aracılığı ile gönderip; şikayeti dikkate almamıştır.Kendilerinden aldığım ürün ve mağaza kartının bedelsiz iadesi ile ilgili adres istedim.Doktor raporsuz değişim yapmadıklarını tekrar ilettiklerinden, aldığım ürünü doktorluk olana ve cilt şikayetim artana kadar kullanmayacağım.Kendilerine geri gönderip bedelsiz iade edeceğim.Bu konuyu da tabibler birliği , dermatologlar birliği ile paylaşacağım.Müşteri hizmetleri bu kadar düşük bir firmaya karşı tüm tüketcilerin bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi gerekiyor.Zaten sitenizden gördüğüm kadarıyla şimdiye kadar hiçbir şikayete çözümcül yaklaşmamışlar.Sizin de tüketicinin güvendiği bir kanal olarak, bu durumu değerlendirmenizi rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön