Clear ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Clear Şampuan Saçlarım Çok Çabuk Yağlanmaya Başladı

300
Hazel
Hazel 21 Mart 02:10

Şampuan olarak yıllardır Clear women kullanıyorum ama son zamanlarda aldığım Şampuanlar saçımı çok kotu yaptı hem çok çabuk yağlanmaya başladı hem saçlarım çok sertleşti üstelik şişeler tam dolu değil yarıdan yukarı fiyat olarak en pahalı Şampuanı ama kaliteli sıfır olmuş

Clear Logo
Clear21 Mart 10:26

Benzer Şikayetler

profile
403
1 hafta önce

Clear Şampuan Boş Geldi

Gratis Online'dan yapmış olduğum ve 10 gündür beklediğim alışverişimde Clear Men şampuanın yarısı boş ve hiç yok denecek kadar az miktarda. Bu üzücü olayın yaşandığı için sizin adınıza utanç duyuyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Tarafıma en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim.

profile
1.947
17 Nisan

Clear Men Kömürlü Arındırıcı Şampuan

Clear men kömürlü yoğun arındırıcı şampuan aldım, ilk denemeden itibaren saçlarımda aşırı ağırlaşma, ondan daha kötüsü ise saç diplerimde kızarıklık ve yoğun kaşıntı şikayeti başladı. Önceleri şampuandan kaynaklı olmadığını düşünsemde ilerleyen günlerde giderek bu kaşıntının kat kat artması ile bıra...

profile
400
14 Nisan

Clearmen Kaşıntı Yapıyor

Clear men kahve çekirdeği şampuanı uzun süredir kullanıyorum ama eski halinin özelliği kalmamış. Son zamanlarda aldığım aynı şampuan aşırı kaşıntı ve kepek yapıyor. Bunun sebebi nedir? Ürünün özelliği resmen gitmiş, naptınız bu şampuana? Çok merak ediyorum.

profile
286
13 Mart

Clear Kepek Sorunu Bitkisel Sentez Neden Az Üretiliyor

Clear bitkisel sentez kullanıyordum, sonra mavi kutu man olana geçeyim dedim kafa kepek doldu lütfen bu sorunu giderin, elimde öyle kaldı şampuan. Bitkisel sentezi her yerde bulamıyorum neden üretimi az hanımla beraber women beyaz kutu üzeri pembe renk olanı kullanıyoruz artık.

profile
2.261
06 Şubat

Clear Şampuan Kalitesi Düştü, Saçlarda Yara Yapıyor

Ben yıllardır Clear kullanıyordum son 1sene şampuan değişti saç diplerde mantar oluştu. Elimdeki bitsin bir daha hiç kullanmam. Kalite düştü içerik bozuldu. Saç dibim resmen yara oldu. Eskiden iyiydi. Son zaman Clear müşteri kaybına uğruyor. Kötü kalite en ucuz şampuan alacağım artık.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .