19 Mart 2013 #1692504

Clear Şampuan Kepek Yaptı!

Clear Yağlı Saçlar için kepek şampuanı aldım. Lakin kepek sorununa çözüm bulması gereken şampuan kepek yaptı.Kullanmadan önce böyle bir kepek sorunum yoktu lakin şimdi bi hayli kepek sorunum var!

Selçuk 221 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk11 Haziran 2013

    Tekrar Merhaba, Tarafıma sonuçlar hala ulaşmış değil.

  • Selçuk16 Nisan 2013

    Konuyla ilgili incelemelerde bulunduktan sonra tarafıma dönüş yapacaklarını belirtmelerine rağmen yaklaşık bir aydır herhangi bir dönüş olmadı. Elimde ki şampuanı kontrol etme amacıyla aldılar ve yenisini verdiler buraya kadar tamam lakin kepeğe karşı etkili şampuan tek kullanımda kepek yapma konusunda oldukça etkili doğrusu.

  • Clear Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön