Clean Life Vip Güzellik Salonu (Van) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Clean Life Vip Güzellik Salonu (van) yanan Vücutlar Yanlış Üsluplar

3.070
Gülşah
Gülşah 10 Haziran 2022 13:56
Clean Life Vip Güzellik Salonu (van) yanan Vücutlar Yanlış Üsluplar

Clean Life Van şubesinde pandemi döneminde tüm müşterine 2 ay ek seans verdiler gün ayarlamak istediğimde yok dediler görüştüğüm kişi şirket el değişti dedi hayda müşterinin ne suçu var diyorum yok bilmiyor şirket ayda bir tüm personelleri çıkarıp sürekli yeni işi bilmeyen geldiği için böyle diyor kız neyse bu kız bilmez dedim Instagram'da sayfalarına yazdım yok yine yok seansım bitmiş verilen iki seansı da inkar ediyorlar ama sosyal medyada yazan kişinin üslubunu bir görseniz tehditkar Allah daha neler iki ayda bir gitmeme rağmen ay ortasında çıkan kıllardan dolayı getirmeyen halime mi yanayım sen savcı mısın devlet misin yazdıklarının ekran görüntüsünü alıyoruz da daha neler baktım yok karşımdaki küçük belli oradan söylüyorlar bu da kılıç kuşanmış yazık ne diyorsa tekrarlıyor aklınca da beni korkutuyor neyse.

Halbuki biri çıkıp dese ki kardeşim bizim sürekli elemanlarımız değişiyor 2 artı seans demişler ama ne senin ne bizim kanıtımız yok bu yüzden sözümüzü tutmuyoruz dese konu kapanacak ama diyor ki kolun yandığında hastaneye gitseydin rapor alsaydın o zaman hey gidi hey anya Konya olayı yani. Bunlar benim kollarımı yaktı ben iki hafta uzun kollu giydim kremler aldım yanlarına gittim kız bana diyor ki abla sanki nolmuş çok da yanmamış kızlar anlatıyor daha önce birini baştan aşağı yaktılar hastanelik oldu diyor al bir de buradan yak yani ne diyeyim iyi ki ben az yanmışım diye mi sevineyim anlamadım Allah'tan saklamışım kollarımın fotoğrafını da alın verdiğiniz hizmeti görün diyebiliyorum.

Personellerinin dertlerini görseniz eleman dayanmıyor hepsi bize dert yanarken yazan kız diyor ki içişlerimize karıştın bedelini ağır ödeyeceksin arkadaşım bu bilgiler bize haşa gökten inmedi ben ve diğer müşteriler bunları nereden biliyoruz demek ki senin personelin mutlu değil anlatıyor anla sende işte da bizden duyunca niye dumur oluyorsun ki. Diyorum ki elemanlarınıza lazer eğitimi cihaz eğitimi verin müşteri yaklaşımı konusunda eğitim verin sonra siz kimsiniz devlet misiniz savcı mısınız diye üste çıkıyorlar. İnsanları caydırma yöntemleri buymuş demek ama nafile. Daha yaptıkları neler neler varda iç işlerine karışmayalım çok ayıp.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .