Clans Oyun Şikayetleri

(21 şikayet)
Supercell

Hesabımı engellediniz ben sizle iletişime geçerken bu mu sizin hizmetiniz. 142 s…

26 Ekim 2018
Playstore.com

Aktif bir Clans of Kings oyuncusuyum. P4 kalem Play Store'un fazla para çekmesi yüzünden askıya alındı kaleye ulaşamıyorum, 3 bin TL üzerinde param ve emeklerimizin boşuna gitti yetkililer. Bu konu ile ilgili g…

11 Ekim 2018
Supercell

Clans of Clans oynuyorum ben yalnız az önce Supercell' den yeni bir köy aldım başkasından şimdi iki köye de giremiyorum. Yardımcı olur musunuz çalındı mı çalınmadı mı bilmiyorum, rica ediyorum yardım edin bana …

04 Ağustos 2018
Supercell

Clans of Clash yaklaşık olarak 3-4 senedir oynuyorum, iOS ve android cihazlarımda ikisinde de aynı köyü oynuyorum. Yaklaşın 1 hafta önce Google Play'de oyunların kayıtlı olduğu bölüm yani oyun profillerini yanl…

24 Kasım 2017
Supercell

Oyuna giremiyorum girdiğim zaman da atıyor. Sorunun giderilmesini arz ederim.

11 Eylül 2017
Supercell

Supercell Clans of Clan oyununda 2 günlüğüne ban yedim ve neden yediğimi bilmiyorum, kanıtını gösterin dedim göstermediler.

13 Nisan 2017
Supercell

Clash Pf Clans hesabıma giremiyorum. 7 gün ban yedi diyor. Neden ban yedim lütfen bilgi verin. Bu oyun güzel oyun. Bize 7 gün giremezsiniz demeyin! Lütfen bir bilgi istiyorum. Neden ban yedim acaba?

17 Şubat 2017
Supercell

Clash of Clans oyununda hiçbir uyarı yapılmadan 3 hesabım yasaklandı. Emeğimize yazık. O kadar uğraş ver, hiç bir uyarı yapılmadan 3 hesabımı süresiz yasaklansın.

11 Kasım 2016
Supercell

Clans of Clash, benim köyümün adı Y****, köyüme giremiyorum. Sebepsizce ban yedim, nedeni de yazmıyor, oyunun kurallarına aykırı hiçbir şey yapmadım, lütfen yardım edin!

03 Ekim 2016
Supercell

Ya benim ilgi ve alakam olmadan biri oyuna girmiş ve ben şimdi giremiyorum oyuna girişiniz yasaklanmıştır diyor lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?

01 Eylül 2016
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları