Clans Şikayetleri

(8 şikayet)
Supercell

Clans of Clash yaklaşık olarak 3-4 senedir oynuyorum, iOS ve android cihazlarımda ikisinde de aynı köyü oynuyorum. Yaklaşın 1 hafta önce Google Play'de oyunların kayıtlı olduğu bölüm yani oyun profillerini yanl…

24 Kasım
Supercell

Oyuna giremiyorum girdiğim zaman da atıyor. Sorunun giderilmesini arz ederim.

11 Eylül
Supercell

Supercell Clans of Clan oyununda 2 günlüğüne ban yedim ve neden yediğimi bilmiyorum, kanıtını gösterin dedim göstermediler.

13 Nisan
Supercell

Clans of Clans oynuyorum. Hesabım ban yedi ceza aldım iki gün geçti açılmadı lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum o kadar emek verdim hesabımı istiyorum.

14 Mart
Supercell

Clash Pf Clans hesabıma giremiyorum. 7 gün ban yedi diyor. Neden ban yedim lütfen bilgi verin. Bu oyun güzel oyun. Bize 7 gün giremezsiniz demeyin! Lütfen bir bilgi istiyorum. Neden ban yedim acaba?

17 Şubat
Supercell

Bugün Cash of Clans'a girdim ve başka dil kullandığınızdan dolayı 2 gün kapanmıştır diyor.

02 Şubat
Supercell

Hiç küfür falan etmediğim halde ban yedim. Bir de ne kadar beklersem bekleyeyim ban kalkmadı. Clans'ta ki adımı bile unuttum!

25 Ocak
Supercell

Köyüme ceza geldi 14 gün. 14 gün geçti, 14 köyüm gelmedi. Köyümün açılmasını arz ediyorum. Köyümün adı K***. Ne olur köyümü geri getirin. 72 level. Ne olur büyük bir firma bu ne olur köyümü açın!

19 Aralık 2016

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön