05 Şubat
#11545048

Vasıfsız & Niteliksiz CK Enerji Akdeniz Elektrik !

Ck Akdeniz (Antalya) bağlanmamış elektriği sisteme bağlandı olarak gösteriyor... Ha bağlandı ha bağlanacak derken iki gündür oyalanıyorum. Max 24 saatlik süre 48 saate çıktı. Müşteri hizmetlerine abone oldum. Rahatlık nereden kaynaklanıyor tam tespit edemedim. Hukuki süreci başlatacağımdan emin olabilirsiniz.

Hatice Hatice 391 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • CK Enerji Akdeniz Elektrik Temsilcisi06 Şubat

    Merhaba, Dağıtım sistemine bağlantı, tesislerin devralınması, arıza, bakım-onarım, kesinti, voltaj düşüklüğü, açma-kesme, sayaç değişim-kontrol, sayaç okuma, aydınlatma, kaçak elektrik kullanımı tespiti vb. işlemler Akdeniz Elektrik Dağıtım Şirketi yetki ve sorumluluk alanındadır. İlgili dağıtım şirketine www.akdenizedas.com.tr ve 186 ihbar hattından aynı zamanda Akdeniz Elektrik Dağıtım etiketiyle sikayetvar.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Hatice05 Şubat

    Bu ne gevşekliktir ne umursamazlıktır... Şikayet üstüne şikayet ama ben yılmam haberiniz olsun. Lise mezunu akıl yoksunu işine ciddiyetsiz lakayıt omurgasızları kesme bağlama ekibine verir altına da şirket aracını verirseniz adam kafeleri gezer en son bağlamaya gelir. Aynı gevşekliği elektrik kesmede de göstersenize...

Ziyaretçi Yorumları