24 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10478986

CK Boğaziçi Elektrik Usulsüz Ceza Kesimi Ve Ödeme Emri

2006-2007 yılları arasında ikamet ettiğimiz yerde, abonesiz kullanımdan dolayı eşim adına kaçak kullanım olarak ceza gelmişti. Birkaç gün sonra yine bir elektrik görevlisi gelerek benden ad-soyad alıp (usulsüzlük yapıp) gitti. Benim adıma da aynı şekilde ceza kesildiğini çok sonra öğrendim. Bir yerin birden fazla nasıl abonesi olabilir ki benim adıma da ceza kesilebiliyor? İnsanların içinde bulunduğu zor durumdan istifade etmekten başka bir şey değil bu. Dolayısı ile ödemedim. Aradan 12 yıl geçmiş hala adıma ödeme ihbarnamesi yolluyorsunuz. Hakkınız olmayan parayı alıp da ne hayrını görmeyi umuyorsunuz?

Canan Canan 283 Okunma

Cevaplar

  • Canan15 Ağustos 2018

    Mayıs ayında açmış olduğum şikayet talebine 2 ay sonra cevap veriyorsunuz. Üstelik hiçbir şekilde bana geri dönüş yapılmadı. Siz bana bilgilendirme yapmadınız ama ben size yapayım; hakkınız olmayan o parayı, sırf bu çirkin durumun içinde daha fazla bulunmamak için 2 ay önce ödedim. Helal de etmiyorum.

  • CK Boğaziçi Elektrik Temsilcisi24 Temmuz 2018

    Sayın C., İletmiş olduğunuz talebiniz Müşteri Memnuniyet ve Çözüm Merkezimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Müşteri Temsilcimiz, başvurunuz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Talep ve önerileriniz kurumumuzun hizmet kalitesini arttırmak için önem taşımaktadır. Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimiz ürün ve hizmetlerimizle ilgili [email protected] mail adresimizden veya 444 6 255 numaralı Müşteri Memnuniyet ve Çözüm Merkezi'mizden her zaman bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, CK Boğaziçi Elektrik Müşteri Memnuniyeti ve Çağrı Merkezi Müdürlüğü Şikayet Yönetim Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler