CK Boğaziçi Elektrik Haksız Yere Aboneliğim İptal Ediliyor

Faruk Faruk17 Şubat 09:14

Ekim ayında internet üzerinden açtığım abonelik, abonelik sözleşmesine dair evraklar imzalanmadığı için iptal ediliyor. Evrakların imzalanmamasının sebebi CK Boğaziçi Elektrik ortağı kargo şirketinin evrakları verdiğim adrese getirmemiş olması. CK Boğaziçi Elektrik müşteri hizmetleri kayıtlarında evrakların adresime getirilmediğine dair şikayetim mevcut. Buna rağmen CK Boğaziçi Elektrik sorunu düzeltmek adına hiçbir aksiyon almıyor. 

Üstüne hiç utanmadan imzanın atılması gerekli tarihe 3 gün kala arıyor ve şubemize gitmezseniz aboneliğiniz iptal olacaktır diyor. Şubeleri 9' da açılıyor, 5 'te kapanıyor. Kendi çalışma saatlerim göz önünde bulundurulduğunda yetişmem neredeyse imkansızken. Madem bu süreci layığıyla yönetemeyeceksiniz neden online abonelik alıyorsunuz. Sonra da insanları kışın ortasında elektriğini kesmekle tehdit ediyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

CK Boğaziçi Elektrik Logo CK Boğaziçi Elektrik 17 Şubat 10:37

"Değerli Müşterimiz, Gün içerisinde iletişim bilgileriniz üzerinden sizlere ulaşamadık. Sizlere ulaşabileceğimiz farklı bir iletişim bilgisi var ise platform üzerinden paylaşmanızı rica ederiz. Şirketimiz ürün ve hizmetlerimizle ilgili iletişim bilgilerimiz; Çağrı Merkezi : 444 6 255 E-Posta : [email protected] Talep ve önerileriniz kurumumuzun hizmet kalitesini arttırmak için önem taşımaktadır. Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla... CK Boğaziçi Elektrik Müşteri Çözüm Merkezi Müdürlüğü "

CK Boğaziçi Elektrik Logo CK Boğaziçi Elektrik 17 Şubat 09:16

"Değerli Müşterimiz, Tarafınıza gün içinde dönüş yapılmış olup talebiniz incelenmek üzere ilgili birime iletilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Şirketimiz ürün ve hizmetlerimizle ilgili iletişim bilgilerimiz; Çağrı Merkezi : 444 6 255 E-Posta : [email protected] Talep ve önerileriniz kurumumuzun hizmet kalitesini arttırmak için önem taşımaktadır. Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla... CK Boğaziçi Elektrik Müşteri Çözüm Merkezi Müdürlüğü"

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler