Çizgi Rent A Car Arabayı Geç Getirdi...

Sinem Ö. |

Çizgi Rent A Car'dan araba kiraladık ve anlaşmaya göre Sabiha Gökçen Havalimanı'na araç getirilecekti. Aracı bekledik getirilmedi firmayı aradım (kendileri aramaları gerekirken) bize gelecek olan aracı başka birine vermişler ve bizim taksiye binip evimize gitmemizi aracı 3 saat sonra evimize getireceklerini söylediler. Bu arada özür dileme falanda yok. Bizi yolda bıraktılar fakat umurlarında değil. Sonra taksiye bindik tekrar aradım taksinin parasını karşılasınlar diye, bize dalga geçer gibi havalimanına geri dönmemizi ve birisini bizi almaya göndereceklerini söylüyor. Taksiye 120lira para verdik bunu karşılamadılar. Arabayı da 6 saat sonra getirdiler ve aracın 1 günün parasını almasın dedik kabul etmediler. Müşterileri çok olduğundan bize zorunlu olmadığını söylediler. Yani müşteri hizmeti denen hiçbir şey yok. Arabayı aldık. Geri vermekte de sorun çıkardılar.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  11:15

  Merhaba Sinem Hanım, yapmış olduğunuz bildirim firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Sonuç hakkında size, sistemimizde kayıtlı iletişim bilgilerinizden detaylı bilgi iletilecektir.

  Kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda telefon ile 444 11 83 Çağrı Merkezimiz'e ; e-posta ile sikayet@cizgirentacar.com.tr adresine ulaşabilirsiniz.

  Size belirtmiş olduğunuz iletişim kanallarından en kısa sürede ulaşacağız.

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Çizgi Rent a Car

  Müşteri Şikayet Yönetimi