sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Civil Mağazacılık Yanlış Adrese Giden Kargo

Sedat Sedat14 Eylül 10:25

28 ağustosta verdiğim sipariş açık adresim yazmasına rağmen Eskişehir'e gitmiş İstanbul neresi Eskişehir neresi 17 gün oldu çözüm sıfır hiçbir ilerleme yok her gün görüştüğüm müşteri hizmetleri kayıt almaktan başka bir e yaramıyor. Ürünün yenisini göndermiyorlar para iadesi yok İnsanları mağdur etöekde bayağı ilerlemiş Civil mağazacılık. Tebrikler.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Civil Mağazacılık Logo Civil Mağazacılık 17 Eylül 15:45

Değerli Müşterimiz; Talebiniz hakkında Civil Mağazacılık Müşteri Hizmetleri sisteminde 647246390 nolu kaydınız açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebiniz ile ilgili çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için her türlü bilgi ve taleplerinizi 4441231 numarasından müşteri hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz. Saygılarımızla Civil Mağazacılık A.Ş. Müşteri Hizmetleri

profile-icon Sedat 17 Eylül 12:17

Acil ihtiyacım olmasına rağmen beni mağdur ettiğiniz, problemimle ilgilenmediğiniz, çözüme kavuşturmayıp hala daha şirket politikasını savunduğunuz, iptali gerçekleştirmeyip para iadesi yapmayıp maddi olarak sıkıntıya soktuğunuz için çok teşekkür ederim Civil mağazacılık.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler