Civil Mağazacılık Siparişim Teslim Edilmedi

Tuba Tuba07 Eylül 18:28

29.08.2020 tarihinde Civil online mağazacılıktan yatak bariyeri satın aldım. 5 günü erisinde kargoya verileceği yazıyordu sitede. Ancak siparişim üzerinden 10 gün geçmiş olmasına rağmen ne kargoya verildiğine dair bir mesaj geldi ne de kargom.! Bu sabah müşteri hizmetlerini arayıp siparişimin durumunu sorunca bugün kargoya verildiği ve Kargo takip no mesaj ile geleceği söylendi. Gönderdikleri Kargo takip no girince böyle bir kargonuz bulunmamaktadır uyarısı geldi. 

Gün içinde tekrar arayıp sorduğumda ise, kargomun günler önce gönderildiği, evde olmadığım için geri mağazaya gönderildiği söylendi. (Oysa ev hanımıyım ve sürekli evdeyim! ) Madem öyleydi sabah neden bana böyle söylenmedi de bugün kargoya verildiği söylendi. Ben böyle rezalet görmedim! Asla kurumsal bir firma değil! Resmen yanıltıldığımı düşünüyorum! Bir daha asla Civil'den alışveriş yapmam ve çevremdeki herkese de yaşadığım mağduriyeti anlatacağım! Yazıklar olsun!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Civil Mağazacılık Logo Civil Mağazacılık 08 Eylül 16:30

Değerli Müşterimiz; Talebiniz hakkında Civil Mağazacılık Müşteri Hizmetleri sisteminde 175080390 nolu kaydınız açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebiniz ile ilgili çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için her türlü bilgi ve taleplerinizi 4441231 numarasından müşteri hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz. Saygılarımızla Civil Mağazacılık A.Ş. Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler