Civil Mağazacılık İnternet Alışverişi

Yasemin Yasemin29 Eylül 16:46

Çocuk için yatak bariyeri siparişi verdim. Ertesi gün hızlı teslimat yazdığı için. Neyse aradan 4 gün geçince baktım ki hala tedarik aşamasında görünüyor. Müşteri hizmetlerini aradım stok güncellemesi olduğunu cumartesi günü kesinlikle kargoya verileceğini söyledi. Tekrar tekrar sordum emin misiniz cumartesi gönderileceğine diye. Evet eminim deyince siparişi iptal etmedim. 

Aradan bir 4 gün daha geçince bir kontrol edeyim niye gelmedi diye bakınca iptal edildiğini gördüm. Ne haber vermek var ne verdikleri sözü tutmak... Hızlı teslimat diye tercih ettiğim Civil yüzünden 8 gün oyalandım. Şikayetçiyim. Böyle internet satışı yapılmaz. Ürünün yoksa kaldıracaksın insanları kandırmayacaksın. Para iadesi de 3-7 gün sonraymış. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Civil Mağazacılık Logo Civil Mağazacılık 30 Eylül 11:50

Değerli Müşterimiz; Talebiniz hakkında Civil Mağazacılık Müşteri Hizmetleri sisteminde 838947920 nolu kaydınız açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebiniz ile ilgili çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için her türlü bilgi ve taleplerinizi 4441231 numarasından müşteri hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz. Saygılarımızla Civil Mağazacılık A.Ş. Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler