28 Ocak 2014 #2261623

Citroen Servis Hizmet Kusuru ve Ücretlendirme

Bayraktar Gaziemire aracımı götürdüm. 985 TL'lik bir bakım yaptılar ve aracımı teslim aldım 2 gün sonra farkına vardım ki klima 1,2 ve 3 çalışmıyor 4 sadece çalışıyor. Bende servise gittim oradaki arkadaşlar 150 TL fiyat çıkardı ve tabiki ben olayı anlattım ama olayın onlardan kaynaklanmadığını söylediler. Bende kızarak çıktım oradan.


Farklı bir oto elektrikçiye götürdüm ve 10 dakikada birkaç kabloyu düzelterek işi 30 TL karşılığında çözdü. Bayraktar ise bir parçanın yandığını ve bunu siparişle getirtebileceklerini söylediler.

Reşat 1.428 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Reşat Cangir, Görüşlerinizi sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ilettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Anılan yedek parçanın tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 79.24 TL olup, servisimiz tarafından işçilik dahil toplam 100 TL fiyat verildiği, 150 TL+ el emeği şeklinde bir bilgi verilmediği bilgisi alınmıştır. Citroen Yetkili Servisleri, araçta bildirilen durumu kontrol ederek, standart dışı bir durumun olduğunun tespitinin akabinde, üretici standartlarında onarımı gerçekleştirmek ve üreticinin tavsiye ettiği onarım ücretini çıkarmakla yükümlüdürler. Yetkili servis dışında gerçekleştirilen tespit veya onarımla ilgili olarak bir görüş belirtmemiz mümkün değildir. Verdiğimiz bilgilerin sizin için yeterli olduğunu umar, iyi günler dileriz.

  • Reşat29 Ocak 2014

    SAYIN YETKİLİLER rezistansının DEDİĞİNİZ PARÇA SİPARİŞLE GELİYORSA VE 150 TL ARTI EL EMEĞİ İSTENİYORSA VE MÜŞTERİ YANİ BEN HERHANGİ BİR OTO ELEKTİRİKÇİSİNE GİDİP 10 DAKİKADA 30 TL KARŞILIĞI ÇÖZÜLÜYORSA YORUMU SİZE BIRAKIYOR.

  • Citroen Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç, 22 Ekim 2013 tarihinde, “40.000 Km periyodik bakım yapılsın ve direksiyonda hafif titreme var” Beyanlarıyla servisimize giriş yapmıştır. Aracın standart periyodik bakım malzemeleri, ön fren balataları yenisiyle değiştirilmiş olup, jant düzeltme ve balans ayarı işlemleri yapılarak müşterimize teslim edilmiştir. Müşterimiz kasım ayı içerisinde servisimize gelerek kalorifer fanının sadece 4. kademe çalıştığını iletmiştir. Bununz üzerine serviste gerçekleştirilen incelemede kalorifer fan motoru rezistansının değişmesi gerektiği tespit edilmiştir. Müşterimiz hiçbir işlem yaptırmadan servisimizden ayrılmıştır. Yukarıda verdiğimiz bilgilerden de anlaşılacağı üzere kalorifer fan motoru rezistansının bozulmasının periyodik bakımla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön