27 Şubat 2013 #1655516

Citroen Kapısı Bozuk Arabayı Sattılar!

Ben bundan 1 ay önce 2 adet Citroen Nemo multi plase aldım. Bize arabaları satarken beyefendi size iki tane port bagaj hediyemiz var dendi ve aradan 1 ay geçtikten sonra port bagajımız geldi ve 5 para etmez basit birşey verdiler almadık.


2. arka kapıyı açtığım zaman menteşe bozukmuş aldığımın ikinci gün götürdüm bir sprey sıktılar tamam deyip gönderdiler aldığımdan bu yana 4 defa aynı sorun dan gittim bir menteşeyi değişmediler. Bu menteşe zaman la arka kapıyı içten vurmaya başladı ve dışarıdan şişkin bir görüntü oluştu servise gittiğimde eğer izin verseydim sıfır arabaya çekiç vuracaklardı buda işin komik tarafı lütfen gerekenin yapılmasını rica ediyorum sizden biz araba aldık oyuncak değil.

Muhammet 502 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Citroen Dialog Yetkilisi tarafından müşterimizle temas kurularak, anılan aracın detaylı olarak incelenmesi için servise davet edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön