24 Haziran 2014

Citroen Bayi Yanlış Ekspertiz Raporu Verdi

Adana Citroen bayisinde expertiz yaptırdığım ds5 model aracı satın aldıktan sonra sol dış dikiz aynasının kırık olduğunu gördüm. Halbuki bana verilen resmi belgede araçta böyle bir kırığın olduğu yazmıyor. Bayi aradığında ise kalite standartlarından bahsediyor. Nasıl bir expertiz anlayışınız var nasıl bir bayisiniz? Adana Citroen Bayraktar expertizinizi gözden geçirin bence.

Hekim 5.127 Okunma

Cevaplar

  • Hekim28 Haziran 2014

    KARDESIM EKSPERTIZINIZ BUNLARI YAZMIS AMA AYNA KIRIK ANLAMIYORMUSUNUZ. NEDEN GORMUYOR. 200 TL EKPERTIZ UCRTEI ODEDIM SIZE.

  • Citroen Temsilcisi24 Haziran 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza iletilmesi hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç, 14 Mayıs 2014 tarihinde servisimize giriş yapmıştır. Servisimizde gerçekleştirilen inceleme kontrollerde tampon alt muhafazası ve sağ alt koruma muhafazasının kırık, sol ön far sallandığı bağlantı parçasının eksik olduğu tespit edilmiştir. Kontroller esnasında aracın sol dış dikiz aynasında herhangi bir hasara rastlanmamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön