27 Mart 2013

Citroen Bayi Ödemeyi Yapmadı!

Citroen Adım Otomotiv'den Kahramanmaraş 12.31.2012 tarihinde C-elysée model bir araba aldım. Gümrükten çıktı belgesi, geçici banka sözleşmesi ile arabayı alıp gidebileceğimizi söylediler. 30 dakika gittikten sonra polis çevirdi ve evraklar eksik diyerek arabayı çektiler ve cezai işlem uyguladılar. Memurlar yeni arabaların böyle teslim edilemeyeceğini söylediler. Bayii aradık evrakları eksik verdiklerini zararı karşılayacaklarını söylediler. Maliyeye gidip borcu sorgulattığım da borcun halen ödenmediğini gördüm. Bayii tekrar aradım.Muhasebecilerinin Adım Otomotivi yanılttığını ve ödeme yapamayacaklarını söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Burak 530 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Citroen Dialog yetkilisi tarafından müşterimizle temas kurulmuş olup, konuyla ilgilenmekteyiz. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

  • Burak28 Mart 2013

    Mağduriyetim halen giderilmedi ve Adım Otomotiv Kahramanmaraş bayisinden aradılar, şikayet ettiğim içinde tehdit ve hakaret edildim. Kendisini müdür olarak tanıtan bir kişide ne haliniz varsa görün dedi. Bu markadan araba aldığım için çok pişmanım, dünyaya açılmış bu markanın böyle bir satış anlayışı olması gerçekten çok ilginç. Tüketici Mahkemesine'de başvurup dava açacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön