05 Ekim 2017

Citroen Arızayı Gideremiyor Ve Geri Dönüş Yapmıyor!

22.10.15'te aldığım aracımda tüm sistemi kapatan bir arıza oldu. Birkaç kez başıma geldi. Tüm sistem (motor, ekran, emniyet kemeri, ekran, kadran, fren) kapanıyor. Saniyeler içinde sistem geliyordu. Allah'tan bir araç sollarken, frene basmam gerekirken olmadı ve Sistem geri geldiğinde sol şeritte 120 km ile giden aracım el frenini çekmedi. İstinye Bayraktar Akü ve sigorta panelini değiştirdi 1,5 yıl önce. 1 ay önce bu arızayı yine fark ettim.

Servis bu sefer yazılımı resetleyip, yeniden kurdu. Bu işlem daha servisteyken aracımın aynaları ve iç aydınlatmasıyla ilgili arızaya neden oldu. Bununla ilgili bana geri döneceklerini söylediler. 3 hafta oldu, beni arayan soran yok. Citroen diyalog'da dönmedi. Fransa'da dönmedi. Sistemi kapatan arızanın uzun yola çıkmadığım için "giderilip giderilmediğini de bilmiyorum. " Mecburen garanti uzatması yaptım. İlgilenen mi yok, çözüm mü yok?

Fatih 9.191 Okunma

Cevaplar

  • Fatih05 Ekim 2017

    Sonucun ne olacağını ben de merakla bekliyorum... 3 Haftadır bekliyorum, 2 Hafta sonra beni arayarak randevu vereceklermiş. Tamir yapabilecek bilir kişi yokmuş servislerde. İstanbul'da bu sorunu çözebilecek kişi 3 haftadır yok, 2 hafta daha olmayacak anladığım kadarıyla.

  • Citroen Temsilcisi05 Ekim 2017

    Sayın Yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Müşterimizle temas kurulmuştur. Aracının incelenmesi hususunda servisimize davet edilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön