13 Şubat 2013 #1629971

Citroen Aracımın Navigasyon Sistemlerinde Fabrikasyon Hata Var!

Kasım 2011 tarihinde aldığım DS4 aracımın navigasyon sistemi ile başım dertte. Aracı aldıktan kısa bir süre sonra, anlık patlama sesleri, navigasyon sisteminin çok geç açılması, durduk yere kendine restart atması, 2012 model aracın içinde 2009 yılının haritalarının olması, line-in (aux) girişinden ipod bağlandığında arka planda "Tık, Tık, Tık" şeklinde bir gürültü olması sebebi ile servise götürdüm. Tam 2 ay bekletildim ve navigasyon sistemi değiştirildi, fakat sorunlarımın tamamı çözülmedi ve gene 2 ay bekleyerek 2. kez navigasyonum değiştirildi. Sorunlarım hala devam etmekte ve Citroen fabrikasyon sıkıntı olduğunu reddediyor.

Candaş 622 Okunma

Cevaplar

  • Candaş14 Şubat 2013

    Bu durum hakkında müşterilerinizi bilgilendirmeyip, açıkça kusurlu bir ürün satıyorsunuz. Yetmediği gibi facebook sayfasındaki yorumları siliyorsunuz. Hayatımda gördüğüm en kötü müşteri hizmetlerine sahipsiniz. Tasarım aşamasında basit bir filitreleme devresi kullanılarak bahsi geçen problem giderilebilirdi sanki uzay mekiği yapıyorsunuz. Ayrıca sorun usb girişinden bir cihaz bağlı değilkende olmakta. En kısa zamanda araç iadesi için tarafınıza dava açağım. Bilir kişi raporu %100 ihtimalle bunu kusur olarak nitelendirecektir ve dava lehime sonuçlanacaktır. Umarım bu davada tüm Citroen sahiplerine emsal olur. Bunun içinden elimden geleni yapacağımı bekleyip göreceksiniz.

  • Citroen Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Müşterimizin yaşadığını belirttiği durum, Araçta mevcut olan RT6 model cihazın AUX girişine telefon ya da Apple ürünü bağlandığı anda otomatik olarak şarj etmektedir. Bu durum AUX üzerinde geçen akımı yükselttiği için yaşanmakta olup, üretici kaynaklı bir sorun olmadığı için çözüm üretilmesi mümkün değildir. Anılan durumun yaşanmaması için üretici tarafından Blouetooth veya Flash Bellek kullanılması tavsiye edilmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön