23 Nisan 2013 #1757226

Citroen Aracımın Arızası Giderilmiyor!

27/772012 model sıfır km Citroen 16+1 minibüs aldım aldığım ilk günden beri araçta sıkıntı vardı servise söylediğimde sıfır motor zamanla düzeleceği söylendi zaman geçtikçe araç motorla ilgili arıza ışığı yakmaya başladı sırasıyla fazla mazot basıncı, turbo, hava akış arızası olarak hava akış metresi değiştiği taktirde arızaya çözüm bulamadılar bakımları yapıldığı takdirde zaten piyasadaki araçlara göre fazla 50 krs piyasadaki araçlar 42 krs-45 krs yakmakta bakım sonrası aracım 60 krs yakıyor araçta egzozdan arada beyaz duman ve çiğ atıyor servis ise bir şey yok deyip gönderiyorlar o yüzden Citroen marka araçlardan şikayetçiyim. Aldığımdan beri mağdur oldum.

Ezgi 223 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, İlgili araç 25 Nisan 2013 tarihinde Av-Car yetkili servisimize inceleme yapılması amacıyla giriş yapmıştır. Duman atma şikayetleriyle ilgili cihaza bağlanmış, enjeksiyon sistemi kontrol edilmiş, yol testi yapılmış fakat bahsi geçen şikayet rastlanmamıştır. Müşterimizin araç çok yakıyor şikâyetleriyle ilgili ise işlem yapılmasına onay vermeyerek, zamanı olmadığını söyleyip aracı yetkili servisimizden almıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  • Citroen Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Citroen Dialog yetkilisi tarafından müşterimizle temas kurulmuş olup, konuyla ilgilenmekteyiz. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön