27 Mayıs 2016

Av-Car Otomotiv'de Ustaları Para Peşinde!

05/05/2016 Perşembe günü saat 17.00'da, Citroen marka C4 model aracımı; sol arka kapıdan gelen ses şikayetiyle Av-Car Citroen yetkili servisine götürdüm. Aracımın garanti süresinin bu ay biteceğini düşünürken 4. ay yani Nisan ayında bittiğini ve bu yüzden garanti kapsamından yararlanamayacağımı belirttiler.

Bunun üzerine aracımı almak üzere servis ofisinden çıkar çıkmaz yanıma iki usta gelerek bu arızayı servis yetkililerine söylememek kaydıyla 50 TL'ye yapabileceklerini, aksi halde servisin bu arıza için 250-300 TL arasında bir ücret alacağını söylediler. Bende istedikleri ücreti (bu arada küçük bir indirim de yaptılar; 40 TL, hakkını yememek lazım) verdim. Gerekli tamir bunun üzerine yapıldı. Öğrenmek istediğim Citroen çalışma prensiplerini mi değiştirdi? Artık ödemeler bu şekilde mi yapılıyor? Bu arada ofisteki bir personelin ustaların bu durumunu fark ettiğini gördüm.

Gökhan 1.852 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Servis yetkilisi tarafından müşterimizle temas kurulmuş olup, konuyla ilgili gerekli araştırmalar yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön