08 Eylül 2014

Citroen Yetkili Servisler Çok Yetersiz!

Bir marka sattığı ürünün tüm yedek parçalarını sağlayabilecek seviyede ürününün arkasında durabilmelidir. Bijon şifresini kaybettim ve yenisini parası ne ise yetkli Citroen servislerinden almak istedim. Maalesef bunu sağlayamadıklarını ve tek çözümün tornacı ile şifreli bijonların sökülüp yerine normal bijon takmak olduğunu söylediler. Düşünün ki aracın anahtarı ıslandı, bozuldu ya da kırıldı, yine benzer bir yanıt mı alacağız.

Zafer 3.601 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 18 Kasım 2014

    yetkili servisler 20 gun surer dememislerdi, Fransadan getirsek bile ise yaramiyor demislerdi. Bu nedenle tornacida sokturmek sorunda kaldim sifreli bijonlari. Yetkili servisler daha iyi egitilirse sorun kalmayacak. Tesekkurler.

  • Citroen Temsilcisi09 Eylül 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Şifreli büjon anahtarları, aracınızın şase numarasına özel olarak sipariş edilmektedir. Sipariş edildiğinde fabrikada üretime sokulması, Fransa ana depoya alınması, ülkemize sevki, gümrük işlemleri ve bayilere dağıtımı süreci ortalama 20 gün sürmektedir. Citroen Dialog Yetkilisi tarafından müşterimizle temas kurularak parçanın geliş süresini beklemeden daha hızlı ve ekonomik olarak temini hususunda alternatif sunularak kendisine yardımcı olunmuştur. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön