29 Nisan 2014

Citroen Yetkili Servis Kafasına Göre Parça Çıkartıyor.

Geçtiğimiz hafta Citroen Berlingo aracımı İstanbul Avcılar'daki yetkili Citroen servisi olan Avcar adlı firmaya götürdüm. Tam bakım fiyatını telefonda sorduğumda 480 TL dediler servise gittim 602 lira fiyat çıkardılar. Daha sonra indirim adı altında bana 455 TL dediler ve bıraktım aracı.

Bakım yapıldıktan sonra faturayı incelediğimde mazot filtresinin listeden çıkarılmış olduğunu gördüm. Servisi aradım ve mazot filtresinin çıkarılmasını benim istediğimi öne sürdüler. İndirim adı altında mazot filtresini değiştirmeyip kaba bir tavırla benim çıkarttırdığımı öne sürdüler. Bana 455 TL fiyat verirken şu filtreyi çıkardık diye bilgilendirme yapılmadı. Ayrıca fiyatlar da gerçekten çok uçuk.

Emre 2.273 Okunma

Cevaplar

  • Emre 30 Nisan 2014

    Açıklamanız için teşekkür ederim. Bize bu şekilde Açıklama yapılmadı parçanın 45000 km de bir değiştiğine dair. Siz istediniz biz çıkarttık denildi. Bu konuda aydınlattığınız için teşekkür ederim.

  • Citroen Temsilcisi29 Nisan 2014

    Sayın yetkili, Bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç, 18 Nisan 2014 tarihinde “60.000 Km yapılacak” beyanıyla Avcar Otomotiv’e başvurmuştur. Servis kabul esnasında aracın 45.000 Km bakım yapılmadığı tespit edilerek müşterimize 45.000 Km'de bir değişen yakıt filtresinin fiyatı da eklenerek 602 TL fiyat verilmiştir. Müşterimiz aracının 45.000 km bakımını Malatya’da özel bir serviste yaptırdığını söylediği için bunun üzerine iş emrine ilave edilen yakıt filtresi iş emrinden çıkarılmış ve bakım maliyeti 455 TL olarak yeniden revize edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön