22 Ocak 2015

Citroen Yetkili Servis Hizmet Kusuru.

18.10.2014 tarihinde 54 ** *** plakalı C5 aracımı "bakım" işlem kaydıyla servise teslim ettim. Teslim alırken sadece isteklerimin yapıldığı başka bir işlem yapılmadığı söylendi. Aracımı yıkamak için gittiğim oto kuaförde aracın sağ tarafındaki boyalarda tuhaflık olduğu yer yer kalkmalar olduğu söylendi.

İncelediğimde oyun hamuru gibi yumuşak olduğu ve tırnak izinin çok rahat şekilde geçtiğini gördüm. Servisi aradığımda servis müdürünün haberinin olmadığı ama ustaların yaptığı söylendi. Beyanım ve isteğim olmadığı halde benden habersiz aracımın sağ tarafı boyanmıştır. Ne için ne amaçla yapıldığı mazeretlerine hiçbir şekilde inanmıyorum. İşlem kaydında beyan ettiğim evrakı istediğim halde vermiyorlar.

Alper 3.462 Okunma

Cevaplar

 • Alper 17 Mayıs 2016

  Arkadaşlar sonunda mahkeme kararıyla Bül Otomotivin hatalı olduğu kanıtlandı ve maddi kaybımı mahkeme kararıyla aldım.

 • Alper 29 Nisan 2016

  Sonunda mahkeme sonucunda haklılığım ortaya çıktı. Bilirkişi bu araba boyanmış ve çok acemice yapılmış bir boyama dediği halde itiraz eden Sakarya bül otomotiv tarafıma tazminat ödemiştir. İşin parası bir yana firmanın ayıbını ortaya çıkarmam ayrı bir zevkti. Bu zevki bana yaşattığın için çok teşekkür ederim büllll otomotiv

 • Citroen Temsilcisi23 Ocak 2015

  Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç 20 Eylül 2014 tarihinde, “Periyodik bakım ve sağ arka kapı fitili alttan sarkıyor” beyanıyla yetkili servisimize giriş yapmıştır. Müşterimiz 01 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilen sağ yan kısımdaki hasar onarımıyla ilgili on ay sonra boyada renk farkı olduğunu beyan etmiş ve müşteri memnuniyeti kapsamında yeniden boyanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

 • Alper 22 Ocak 2015

  Kar amacı güden bir şirket, müşteri istemediği halde neden emek ve malzeme harcasın ki ücret almasın ve bu durumu saklasın. Servis hiçbir zaman kusur olmadığı halde aracıma böyle bir işlem yapamaz tabi ki o kusuru aracıma kendileri vermedilerse... Ayrıca aracıma yapılan işlemi benden nasıl saklarsınız, teslim ederken imzaladığım beyanımın olduğu işlem kaydı evrakı neden bana verilmiyor. Yasal hakkım olan bilgi alma konusunda eksiklikler var. Biran önce bu evrakın tarafıma verilmesini istiyorum. Çünkü yüz yüze görüşmelerden anladığım kadarıyla ancak yasal olarak hakkımı arayabileceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön