03 Mayıs 2013

Citroen Verdiği Sözü Tutmadı!

2012 model C4 aracımın ilk bakımı için 25.04.2013 tarihinde Ankara Bayraktar Otomotive gittim. Aracımı sıfır teslim alırken ilk bakımda %25 indirim yapılacağı konusunda söz verildi.O gün aracımı teslim alırken D*** Hanım %25 indirim çekini hemen verebileceğini söyledi satış temsilcisi E**** bey daha yüksek bir indirim yapılacak dediği için bende bana verilen söze istinaden %25 indirim çekini D**** hanımdan almadım.

Bakım sonrası D**** hanım beni aradı %10 dan fazla indirim yapamayacağını kendisinin kesinlikle %25 indirim sözü vermediğini söyledi. Satış temsilcisi E*** beyin yanına giderek onunla görüştüm E**** Bey %25 indirim sözünün verildiğini indirim yapılması gerektiğini söyledi.

Erkan 583 Okunma

Cevaplar

  • Citroen Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Satın alınan araç için ilk bakım esnasında bir ıskonto uygulaması Citroen standartlarında yer almamaktadır. Müşterimize Ankara Bayraktar bayisinden satın almış oldukları otomobil için bakım işlemleri esnasında yardımcı olunacağı bilgisi verilmiştir. Bayi ile müşterimiz arasında geçen bu görüşmeye istinaden yazılı bir metin bulunmamaktadır. Yaşanan bu durum hakkında servis yetkilisi tarafından müşterimizle iletişim sağlayarak bilgi verilmiştir. Ankara Bayraktar Otomotiv müşteri memnuniyeti amacıyla servis işlemleri esnasında gerekli desteği sağlamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön