10 Nisan 2015

Citroen Sıfır 2015 Citroen Nemo'da Bagaj Pandizotu Yok!

07.04.2015 tarihinde 2015 model Citroen Nemo araç satın aldım. Yalnız aracımı Kocaeli Özdağ Plaza'dan satın aldım ama teslimat Zonguldak Gençler Otomotiv üzerinden oldu. Buraya kadar hiçbir problem yok. Aracımı satın alma esnasında bagajdaki Pandizotu denilen raf parçasının olmadığını gördüm. Gençler otomotivdeki görevliye sorduğumda bilgimiz yok cevabı ile karşılaştım. Ne bu durumdan memnun kaldım ne ilgi alakadan.

İsmail 4.274 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı10 Nisan 2015

    Özdağ otomotiv gerekli birimden yetkili arkadaşla görüştüm. Beni aydınlattı. Teşekkür ediyorum. Zonguldak Citroen bayisinden bu şekilde aydınlatıcı bilgi alamadığım için şikayette bulunmuştum ama durumu Özdağ otomotiv düzeltti.

  • Citroen Temsilcisi10 Nisan 2015

    Sayın yetkili, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Anılan araç, Nemo Combi 1.3HDi X versiyonu olarak satın alınmış olup, müşterimizin bagaj pandizotu olarak ifade ettiği “Bagaj Kaplaması” tanımlı parça aracın standart donanımında yer almamaktadır. Özdağ Otomotiv yetkilisi tarafından müşterimizle temas kurularak gerekli açıklamalar yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Citroen Dialog

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön